לוקחים משכנתא? היום כולם יודעים, לבנק לא הולכים בלי יועץ משכנתאות!!
לא הגיוני שהבנק שמוכר לך את הכסף יקבע לך את אופן ההחזר החודשי ובאיזה מסלולים תחזירו לו את הכסף, "באופן פלא" תמיד הבנק יבחר לך את המסלולים הריווחים ביותר בשבילו!
תפקיד היועץ הוא לבנות לכם את התמהיל החסכוני ביותר עבורכם, ולבצע משא ומתן בין הבנקים ולגרום לכך שתשלמו את הריביות הנמוכות ביותר!
תהליך הייעוץ שלנו הוא צמוד מתחילת התהליך ועד קבלת כספי המשכנתא, אנחנו מבצעים בעבורכם את כל מה שאפשר לעשות במקומכם עם עדכון מלא לאורך כל התהליך, לכם נשאר רק להגיע לחתום על המשכנתא בבנק.

תהליך קבלת המשכנתא ב-5 שלבים:

שלב א: בחירת דירה בהתאם ליכולות הכלכליות שלנו

לפני שאנחנו בוחרים נכס ניגש לבנק להוציא אישור עקרוני ונבדוק מהו סכום המשכנתא שנוכל לקבל וכך יחד עם ההון העצמי נדע מה התקציב שלנו לקניית נכס, ישנה חשיבות לתת לבנק פרטים כמה שיותר מלאים, כדאי מאוד להוציא אישור משני בנקים שונים כדי שנוכל לבטח את עצמנו במקרה שבנק אחד יסוג מהאישור מסיבה כזאת או אחרת.

שלב ב: בניית תמהיל משכנתא (בחירת המסלולים ואורך חיי המשכנתא)

לאחר חתימה על חוזה הקנייה על סמך האישור העקרוני שקיבלנו, נבנה תמהיל משכנתא שתואם את היכולות הכלכליות שלנו, ישנה חשיבות רבה לגשת לבנק עם תמהיל שאנחנו בנינו ולא לסמוך על תמהיל שהבנק מביא לנו חשוב לדעת מה ההשפעה של כל בחירת מסלול ואורך השנים שנבחר כדי להגיע לתמהיל החסכוני ביותר בשבילנו.

שלב ג: מו"מ מול הבנקים

אחרי שיש לנו את התמהיל הרצוי נשלח אתו למספר בנקים לקבלת ריביות, ובמידת הצורך נבצע מו"מ יעיל ונכון בין הבנקים כדי לקבל את הריביות הנמוכות ביותר.

שלב ד: חתימה וביצוע בטחונות

אחרי שמיצינו את המו"מ והחלטנו באיזה בנק לוקחים את המשכנתא, נחתום על מסמכי המשכנתא בבנק. הבנק יתן לנו משימות לבצע (ניירת בטחונות) בהתאם לאופי העסקה, שהם בעצם נותנים לבנק את האפשרות למשכן את הבית לטובתו.

שלב ה: העברת הכסף למוכרים

ברגע שהחזרנו לבנק את ניירת הבטחונות התיק ישלח לבחינה סופית ואם הכל לשביעות רצונו הבנק יעביר את הכסף למוכרים.

רוצים לחסוך עשרות אלפי שקלים בתשלומי המשכנתא? השאירו פרטים ונחזור אליכם...